24 stycznia, 2022
Vantage dominuje na wrocławskim rynku budowlanym

Vantage dominuje na wrocławskim rynku budowlanym

Vantage Developer to lider wśród spółek deweloperskich na ogólnopolskim rynku mieszkaniowym. Oferują inwestycje zlokalizowane w atrakcyjnych miejscach Wrocławia, Warszawy i Sadków.

To Słoneczne Sady w Sadkach, Living Point na Polu Mokotowskim oraz Promenady Wrocławskie, Centauris, Patio House i Nowe Żerniki we Wrocławiu.

Wysoka jakość wykończenia

Wszystkie ich inwestycje projektowane są ze szczególnym naciskiem na wysoką jakoś wykończenia, designu i architektury i dopasowanej infrastruktury która równocześnie rozwija i kształtuje przestrzeń najbliższą mieszkańcom, czyli przestrzeń publiczną. W ten sposób tworzy unikatowe, wygodne miejsca do życia i pracy, a tym samym daje mieszkańcom możliwość tworzyć zupełnie nowe społeczności i przyszłość miasta. Vantage Dewelopment przez lata pracował na pozycje lidera, a udało się ją uzyskać dzięki największej jak dotąd inwestycji mieszkaniowej czyli Promenadom Wrocławskim. To wielofunkcyjna dzielnica miasta zlokalizowana w samym sercu Wrocławia, która również odpowiada na wszystkie możliwe oczekiwania i potrzeby życia codziennego mieszkańców.

Zaufany deweloper

Vantage dominuje na wrocławskim rynku budowlanymVantage Development to zaufany deweloper z Wrocławia, siedzibę ma w zrealizowanej przez siebie inwestycji czyli niesamowicie nowoczesnym biurowcu Delta 44 przy ulcy Dąbrowskiego we Wrocławiu, przy stacji kolejowej i Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej. Każdy kto zamierza osiedlić się we Wrocławiu powinien sprawdzić ofertę Vantage Development, bo ta jest bardzo szeroka. Mieszkania z rynku pierwotnego to gwarancja dobrze ulokowanych pieniędzy, to inwestycja na bardzo długie lata. Vantage Development dodatkowo wyznaje zasady odpowiedzialnego biznesu i wspiera przedsięwzięcia społeczne i kulturalne. Podtrzymują ciepłą współpracę z Filharmonią Wrocławską, Akademię Sztuk Pieknych i. E. Gepperta we Wrocławiu oraz Fundację „na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Vantage Development dba o przestrzeń publiczną oraz jej użytkowników. Warto z nimi współpracować.

Dodaj komentarz