24 stycznia, 2022

Vantage Development buduje w sercu Wrocławia prestiżowe osiedle

Vantage Development buduje w sercu Wrocławia prestiżowe osiedleKażdy, kto szuka idealnego miejsca do rozpoczęcia nowego życia powinien sprawdzić ofertę Promenad Wrocławskich. Po pierwsze dlatego, że na tym samym terenie powstaje nawet tysiące nowych miejsc pracy – to za sprawą Promenady Business Park, czyli pięć niezwykle nowoczesnych biurowców, które już przyciągają światowe firmy. W dwóch oddanych do tej pory obiektach swoje siedziby i filie mają między innymi giganci z branży lotnictwa pasażerskiego, liderzy z sektora branży ciepłowniczej itd. Warto dodać, że na terenie części biurowej będą kursować autobusy liniowe, które usprawnić mają transport na terenie obiektu.

Tereny zielone

Mało tego – w Promenady Business Parku nie zabraknie również terenów zielonych i restauracji. To ma zagwarantować pawilon handlowy, który biec ma parterami wszystkich obiektów. Dla osób, które chcą się osiedlić we Wrocławiu nie bez znaczenia będzie także fakt, że Promenady Wrocławskie mieszczą się w ścisłym śródmieściu tego miasta. Ciągną się wzdłuż prawego brzegu Odry, a odległość do Rynku to tylko trzy kilometry. W sam raz na spacer na przykład na Ostrów Tumski. Nie można także zapomnieć o dwóch tysiącach mieszkań – w różnych konfiguracjach i wielkościach, więc z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Szkoły i parki

To świetne miejsce dla rodziny – w okolicy znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe oraz uniwersytety, nie brakuje także placówek zdrowia, banków, klubów fitness czy atrakcji takich jak ZOO czy Hala Stulecia. Mało tego, już na samym terenie Promenad Wrocławskich znajdują się trzy parki rekreacyjne o łącznej powierzchni 3 hektarów. Nie zabraknie także boisk, placów zabaw, restauracji czy sklepów. Nad Odrą powstać ma także basen jachtowy jednostek, które na co dzień pływają po rzece. Mieszkańcy Promenad Wrocławskich otrzymać więc mają własną marinę, oraz podesty na kształt nieco zminiaturyzowanego molo. W okolicy są także ścieżki rowerowe oraz stacja rowerowa Wrocławskiego Roweru Miejskiego.

Dodaj komentarz