18 stycznia, 2022

Uwolnij przestrzeń

Uwolnij przestrzeńGrzejniki podtynkowe jedyne tak zaawansowane technologicznie rozwiązanie tego typu na rynku – zostały opracowane, aby powiększać przestrzeń domu.

System wykorzystuje do emisji ciepła specjalne radiatory, które można zatopić w tynku, przykryć płytami gips-karton lub okładzinami betonowymi, dzięki czemu rezygnacja z kaloryferów staje się faktem, dom zyskuje więcej przestrzeni, a jego mieszkańcy inteligentny system grzewczy, w pełni dostosowujący się do indywidualnych wymagań. Estetyka, ekonomia i dbałość o zdrowie – w tych paru zwrotach zawiera się istota hybrydowych grzejników podtynkowych. Estetyka, ponieważ system jest niewidoczny dla oczu i nie wymaga inwestowania w jakiekolwiek dodatkowe elementy do montażu. Ekonomia, m.in. z uwagi na lepszą, bardziej energooszczędną redystrybucję energii cieplnej i wreszcie zdrowie, ze względu na zapobieganie cyrkulacji kurzu i alergenów w ogrzewanych pomieszczeniach i niewysuszanie powietrza.

Dla wielu osób minimalizm to nie tylko styl wnętrzarski, ale także styl życia.

W życiu codziennym przekłada się to na postępowanie w myśl zasady „mniej znaczy więcej”. Osoby ceniące minimalizm zawsze wybiorą te produkty, które można użytkować dłużej lub generujące mniejsze koszty eksploatacji. W dobie poszerzającego swoje wpływy konsumpcjonizmu koncepcja ta, z wpisującymi się w nią bezpiecznymi grzejnikami stanowi dla niego ciekawą alternatywę.

Dodaj komentarz