24 stycznia, 2022

Umywalkowy duet idealny

Umywalkowy duet idealnyMinimalistyczne, pozbawione dodatkowych załamań i zakamarków formy świetnie sprawdzają się także w przypadku umywalek i towarzyszących im szafek.

Wyjątkowo funkcjonalnym rozwiązaniem dla niewielkiej toalety jest zgrabna umywalka nablatowa zamontowana na podwieszanej, geometrycznej szafce. Modele umieszczane bezpośrednio na blacie, nawiązując do wystroju pomieszczeń takich jak na przykład salon lub hol, wyglądają niezwykle stylowo. Wolne miejsce wokół ceramiki posłuży do zaprezentowania eleganckiego dozownika na mydło, wazonu z suszonymi kwiatami lub ziołami czy ozdobnych, pachnących świec. W niewielkiej szafeczce schowamy zaś takie niezbędne akcesoria jak rolki papieru, dodatkowy ręcznik do rąk lub zapasowe mydło. Bateria umywalkowa to nie tylko funkcjonalny element łazienkowego wyposażenia, ale również detal ozdobny, który może stanowić biżuteryjne wykończenie wnętrza.

Warto więc zwrócić uwagę na modele o oryginalnej formie lub te wyposażone w kunsztowny uchwyt.

– Wśród tego typu propozycji wyróżnić należy nowoczesne i eleganckie, wysokie baterie nablatowe o wydłużonym korpusie z uchwytem zdobionym grawerem lub naturalnym kamieniem – mówi Katarzyna Choniawko. – Ciekawym wyborem jest także armatura o nietypowej konstrukcji i uchwycie nawiązującym do geometrycznego kształtu lub industrialnej estetyki. By mieć pewność, że przyciągnie ona uwagę gości, warto postawić na ponadczasowe, połyskujące wykończenie chromowane.

Dodaj komentarz