28 stycznia, 2022

Sztuczki agentów od nieruchomości

Każdy kto chciał kupić mieszkanie na własność zapewne niejednokrotnie spotykał się z agentem nieruchomości, który obiecywał odnalezienie idealnego lokalu do mieszkania. Na każdym spotkaniu, gdzie oferował on mieszkania na sprzedaż Białystok z pewnością mogliśmy mieć uczucie, iż lokal, który właśnie oglądamy mimo wszystkich swoich wad jest idealny.

To były właśnie sztuczki człowieka, który nas oprowadzał. Zazwyczaj tacy ludzie, którzy oferują mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz mają w swoim zanadrzu kilka sztuczek, które działają na większość osób.

Komunikaty werbalne

Pięknymi słowami można naprawdę zmienić mieszkanie i nawet jeżeli nie jest ono najpiękniejsze i śmiało można by było stwierdzić, iż jest brzydkie to człowiek, który mieszkania na sprzedaż Gdańsk oferuje na co dzień może zamienić je w wymarzoną nieruchomość, w której w pierwszej chwili chcielibyśmy spędzić resztę życia. Oczywiście rozmowa zaczyna się zawsze od kilku komplementów, które lecą w naszą stronę, iż jesteśmy rozsądnymi osobami, obejrzymy tylko najbardziej rozchwytywane mieszkania i nie stracimy czasu na wspólnym zwiedzaniu. Zazwyczaj są to tylko puste słowa i gość oferujący mieszkania na sprzedaż Gorzów tylko czyha, kiedy nasza czujność zostanie uśpiona.

Kłopotliwi sąsiedzi

Nigdy nie zostaniemy poinformowani, że mieszkanie, które właśnie oglądamy zmienia właścicieli jak rękawiczki, gdyż sąsiedzi są nie do wytrzymania, a pora zwiedzania niewątpliwie zostanie tak dobrana, aby ich właśnie nie było w domu. Będąc w takim mieszkaniu naturalnie także zostaniemy poinformowani, iż jest na nie mnóstwo chętnych szukających mieszkania na sprzedaż Katowice, więc się trzeba szybko decydować i nie ma co zwlekać, gdyż ktoś będzie mógł sprzątnąć nam to cudowne lokum sprzed nosa. Nigdy nie nabierajmy się na te tanie chwyty i gdy tylko jakieś m3 nas zainteresuje to sami zbadajmy teren i sprawdźmy jacy w rzeczywistości są sąsiedzi, jak wygląda okolica oraz czy wszystko jest w porządku. Agent proponujący mieszkania na sprzedaż Kielce rzadko będzie z nami w 100% szczery, dlatego warto bardzo uważać i nie łakomić się na super okazje, które takie są tylko i wyłącznie z nazwy.

Dodaj komentarz