24 stycznia, 2022

Solidne i praktyczne osłony okien

Rolety dzień noc to jeden z najnowszych trendów z dziedziny ozdobników okiennych. Zbudowane z naprzemiennie układających się pasów zaciemniających oraz przeziernych, stanowią rozwiązanie polecane do wnętrz wszystkich kategorii.

Głównym atutem tego rozwiązania jest budowa, która umożliwia precyzyjne określenie pożądanej ilości światła w pomieszczeniu. Już za pomocą lekkiego pociągnięcia sznurkiem koralikowym lub za wykorzystaniem elektrycznego systemu sterowania możemy swobodnie sterować całym urządzeniem. Naprzemienne ułożenie różnych od siebie pasów pozwala na wprowadzenie półmroku lub na całkowite zaciemnienie danego pomieszczenia. Dlatego szczególnie warto jest wykorzystać rolety dzień noc w miejscach takich jak sypialnie czy pokoje dziecięce.

Rolety dzień noc Warszawa nie przesuwają się w górę i dół, jedynie poszczególne pasy przesuwają się w poziomie. Ich montaż przebiega w niezwykle szybki i bezinwazyjny sposób. Co najlepsze, możemy przeprowadzić go na własną rękę, gdyż wszystkie potrzebne części znajdziemy razem w zestawie rolet. Instalacji dokonuje się za pomocą specjalnych wieszaków, dlatego nie musimy wywiercać żadnych dziur w ścianie.

Rolety dzień noc cechują się również solidnym sposobem wykonania. Łączone na brzegach za wykorzystaniem specjalnych technik scalania, zapewnia długie i bezinwazyjne wykorzystanie rolet w domu jak i w biurze. Nie bez znaczenia jest również wysoka estetyka rolet dzień noc. Posiadają one elegancki i jednocześnie nowoczesny wygląd. Wielorakie możliwości wyboru pod względem koloru oraz wymiarów zapewnią idealne dopasowanie danego modelu do aranżowanego przez nas wnętrza. Będą stanowiły szczególnie dobrany element do nowoczesnych pomieszczeń oraz firmowych biur.

Sprawdź jak wyglądają firmowe rolety na meblark.com

Rolet nie trzeba prać, jak to ma miejsce w przypadku zasłon czy firanek – wystarczy przetrzeć je wilgotną gąbką. Przed wyborem rolety, należy sprawdzić wymiary wnęki okiennej i pod tym kątem wybrać odpowiedni model. Warto również dobrze zastanowić się na kolorem tkaniny, gdyż posiada ona wpływ na nastrój panujący w pokoju.

Dodaj komentarz