25 czerwca, 2022

Sejfy hotelowe – dla gości i personelu

Sejfy hotelowe – dla gości i personelu

Sejfy hotelowe to produkty, które powinny się znaleźć w każdym hotelu – w końcu nigdy nie wiadomo czy goście nie przybędą do niego z czymś, co bardzo będą chcieli ochronić. Mogą zapytać o możliwość przechowania owej cennej rzeczy w sejfie, a dobry hotel (chcący uchodzić za ten na wysokim poziomie) powinien zaoferować podobną możliwość.

Sejfy hotelowe to produkty, które przydadzą się zresztą nie tylko gościom, lecz również personelowi – na przykład do przechowywania utargu. Są to urządzenia, które można zakupić w różnych wersjach – niewątpliwie im większa ochrona, tym droższy jest dany model sejfu. Z drugiej jednak strony nawet najmniejsza ochrona tego typu jest mocniejsza niż inne zamki, dlatego sejfy hotelowe są bardzo przydatne zwłaszcza w miejscu, gdzie kręci się tak wiele różnych ludzi.

W hotelowym sejfie można przechowywać klucze do pokoi

Istnieją wersje sejfów, wyposażone w numerki i zaprojektowane ściśle tak, żeby mogły pomieścić odpowiednią liczbę kluczy. Sejfy hotelowe mogą również mieć różne wymiary, ponieważ oczywiście goście mogą potrzebować różnej ilości dostępnego miejsca. Najlepiej jednak zainwestować w jeden główny sejf i liczne mniejsze – w niektórych hotelach sejfy dostępne są w każdym pokoju i przeznaczone do tymczasowego przechowywania drobnych, a cennych rzeczy, w tym biżuterii czy portfela. Dlatego też są to niewątpliwie elementy, które podnoszą prestiż danego hotelu i zapewniają większe poczucie bezpieczeństwa gościom.

Sejf

Co istotne, sejfy, które można wybrać, mogą być kodowane przy każdym zamykaniu, więc nawet jeśli ktoś przybędzie tylko na weekend, kolejny gość może cieszyć się identyczną ochroną. Żeby jednak umożliwić otwarcie sejfu, gdy gość zapomni ustawionego przez siebie hasła, niektóre sejfy wyposażone są w możliwość otwierania specjalnym kodem „master” – dzięki temu osoba z personelu może natychmiast pomóc i rzeczy umieszczone w środku nie przepadną przez zapominalstwo. Sejfy hotelowe są potrzebne w każdym hotelu – warto wybrać przy tym te naprawdę wysokiej jakości.

Dodaj komentarz