19 maja, 2022

Nieuczciwi agenci nieruchomości

Nieuczciwi agenci nieruchomościW dzisiejszych czasach nie jest łatwo spotykać na swojej życiowej drodze tylko i wyłącznie osoby uczciwe i prawe, bowiem każdy w pogoni za pieniądzem i własnymi potrzebami czasami zapomina o kulturze i wartościach takich jak honor i uczciwość. W branży handlu nieruchomościami agenci wcisną nam każdy banał, bylebyśmy tylko zdecydowali się na zakup mieszkania, które właśnie nam oferują. Oczywiście nie można generalizować uznając, że wszyscy tacy są, ale agencje mające domy na sprzedaż łódź z pewnością goniąc za pieniądzem skrzętnie zakryją wszystkie wady budynku, ukazując go jako perfekcyjne miejsce do życia.

Nowowybudowane bloki

Również powinniśmy uważać na bloki, które dopiero co powstały. Przed zakupem mieszkania na sprzedaż zorientujmy się jaka firma wykonywała budynek i postarajmy się znaleźć opinie na temat bloków, które powstały już za pośrednictwem tego przedsiębiorstwa budowlanego. W obecnych czasach często zdarza się taka sytuacje, że dwu lub trzyletnie bloki po prostu się rozsypują, ściany pękają i w korytarzach lub samych mieszkaniach odpada tynk. Ekipy budowlane pracujące w każdych warunkach nie dbają zbytnio o trwałość wykonywanych robót, ważne jest, aby na dzień zakupu wszystko wyglądało idealnie. Mniejszy problem występuje gdy decydujemy się na wynajem mieszkania, gdyż podpisujemy umowę na określony okres czasu, najczęściej na jeden rok. W takiej sytuacji nawet gdy usłyszymy kilka kłamstw od agenta to wytrzymamy z nimi dwanaście miesięcy.

Kłopotliwi sąsiedzi

Najczęstsze kłamstwa dotyczące mieszkania do wynajęcia łódź odnoszą się do sąsiadów, w każdym przypadku agent nieruchomości będzie nas przekonywał, iż sąsiedzi nie sprawiają problemów i w mieszkaniu zawsze panuje cisza i spokój, która umożliwi efektywną pracę i naukę. Przyjeżdżając do nowego miasta równie dobrze nie mamy zbyt wielkiego pojęcia o okolicy wokół mieszkania do wynajęcia Wrocław, dlatego też słysząc od agenta, że nie musimy się martwić o bezpieczeństwo nocą sprawdźmy to. Najlepiej popytać sąsiadów albo nawet przypadkowo spotkane osoby przed blokiem. Zawsze jest to pewniejsza informacja, gdyż ludzie w takich sprawach kłamać nie będą.

Dodaj komentarz