19 maja, 2022
Atrakcyjne rozwiązania dla firm

Atrakcyjne rozwiązania dla firm

Karta paliwowa to takie rozwiązanie dla firm, które ma upraszczać podejmowane działania. W tym momencie faktycznie ten model staje się dość popularną formą, ponieważ firma, która ma szeroką flotę pojazdów i wielu kierowców nie chce dbać o to, by każdy z nich musiał pilnować kwestii płatności czy faktur. Karta paliwowa, która będzie oferowana przez Santander Consumer Multirent to bardzo wygodne rozwiązanie, w ramach którego za tankowanie płaci się właśnie taką kartą i dzięki temu wszystkie transakcje mają zbiorczy charakter, wystawiana jest do nich faktura, która będzie również razem zbierała wszystkie te transakcje. To faktycznie bardzo wygodne rozwiązanie, które w wielu firmach się świetnie sprawdza, szczególnie jeśli taka firma realizuje wiele transportów.

Atrakcyjne oferty dla firm

Warto pamiętać, że karta paliwowa będzie dawała możliwość korzystania ze stacji BP i Orlen , co obecnie oznacza dostęp do około 2200 stacji a więc faktycznie sporej liczby, dzięki czemu raczej nie będzie problemów z tankowaniem. Korzystanie z karty nie będzie obarczone żadnym ryzykiem czy trudnościami, każdy sobie z tym bez problemu poradzi. Jest to model, który świetnie się sprawdza w wielu firmach. Dostępność do takiej karty jest możliwa dla każdej firmy, dlatego faktycznie warto się na nią zdecydować. W przypadku Santander Consumer Multirent wszystko jest profesjonalnie zorganizowane, przygotowane w taki sposób, by oferta była dopasowana do potrzeb przedsiębiorcy, których będzie chciał z niej skorzystać.

Wygoda jaką gwarantuje karta paliwowa sprawa, że jest to taka formuła, która faktycznie zaczyna budzić coraz większe zainteresowanie i mamy wiele firm, które z niej korzystają. Również instytucje, które takie karty zapewniają są coraz liczniejsze. Każdy kto będzie chciał z tej oferty skorzystać może więc oczekiwać, że znajdzie dla siebie dobre oferty. Przy wyborze takiej propozycji warto zapoznać się z tym jakie są warunki korzystania z karty, jakie są wymagania czy udzielający karty będzie stawiał jakieś ograniczenia.

Dodaj komentarz